top of page

Kdo je Kristina Kazimourová?

Ve světě fitness se pohybuji už bez mála 20 let. Za tu dobu jsem prošla mnohými školeními, kurzy a certifikacemi Bodystyling, Trenér kulturistiky a fitness, Fitbox, Zumba, Pilates, Spinning, TRX, Kettlebell..... Vedu skupinové i osobní tréninky jeden na jednoho.

V drtivé většině se věnuji cvičení s vlastní vahou, TRX, stabilizaci a mobilizaci páteře cvičebním systémem SM systém a samozřejmě cvičení s kettlebell.

Pomáhat od bolesti zad či sedavého způsobu života - rozhýbání je jednou z pravidelné náplně mého pracovního dne. U každého zvolím potřebný cvičební program či jejich kombinaci dle stavu a kondice. 

Od roku 2016 jsem instruktorem a studentem síly v mezinárodní škole StrongFirst. Úspěšně jsem dosáhla certifikace SFG, SFGII, SFB.

Jako první v republice jsem splnila náročné silové a technické podmínky zkoušky Sinister (100x jednoruční swing 32kg v 5 min, 1 min pouza, 10x get up 24kg v 10 min). Technika cvičení byla, je a bude vždy na prvním místě, protože síla má vyšší účel. 

 

Po úvodní konzultaci, která slouží k poznání klienta a jeho přání či možností, Vám sestavím trénink na míru a provedu Vás krůček po krůčku k lepšímu, funkčnějšímu a silnějšímu tělu.

57200786_325466731503015_642369913396553

Osobní trénink

Osobní trénink je cvičení, které vede profesionální trenér s odpovídajícím vzděláním a odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sportu a výživy. Tréninkový program vytváří vždy na míru dle Vašich individuálních cílů, pohybových i zdravotních možností. Trenér se Vám věnuje celou hodinu a provádí Vás veškerým cvičením, koriguje správnost Vašich pohybů, motivuje Vás, stanovuje intenzitu, objem, prostředky a velikost zatížení. Díky tomu můžete snadněji a rychleji dosáhnout vysněných cílů. Čeká Vás spousty zábavy, ale i dřiny. Zapracujte na svém zdraví i kondici!

OSOBNÍ TRÉNINK MOŽNO I ON-LINE 

Nebudu tě poponášet, ale ukážu ti cestu!!

INTENSITA: min 2x týdně 

DÉLKA: min 3 měsíce 

MOŽNÉ VARIANTY: privátní, semiprivátní (2 osoby), online

Úvodní konzultace ZDARMA (30 min)

CENA:  zavolej si o cenu tel. 775199688

FullSizeRender.jpeg
6B5AC95C-F241-431C-A841-0B3B39ECCF6E.jpg
IMG_1018.JPG

Některé z proměn

má vlastní :-)

IMG_0955.jpeg
4C205EAF-A51B-47AD-88F7-8B2BE3A49222.jpg
IMG_2713.JPG
E9C0E513-CD12-4334-A208-153A20F32E16.jpe
C03EFBF3-1D9B-485C-915D-369C94EBD9B9.jpe

Reference

Kristý mi doporučil přítel a jeho kamarád, že lepší trenérku v západních Čechách nenajdu a meli pravdu. Vyplatilo se počkat, až bude mít volné místo.🙂

Cvičila jsem pod vedením 5 měsíců, pozvolna a převážně s vlastní vahou, za což jsem byla nesmírně ráda, protože se dá i po ukončení nadále bez problému cvičit doma. 

Postava se mi krásne zformovala, zadek se hezky zvednul a zpevnil🍑, celkove se mi velmi zlepšila fyzička a hlavně zada přestala bolet.

Na každé cvičení jsem se velmi tesila, byla to i motivace po zbytek dne nedat si čokoládu.

Každému bych s klidným srdcem cvičení doporučila. 

Kristý je strašně fajn, troufám si říct, ze je machr ve svém oboru. 

Kdo pod jejím vedením zkusí cvičit, rozhodne nebude litovat, výsledky se 100%dostavi.🙂(A když se bude jist zdrave, žádné praseciny, tak výsledky začnou být vidět velmi rychle.)  

EVA Č. 

Kristínu znám dlouho a vždy se mí její lekce líbily, protože se vždy při nich procvičilo celé tělo. Navíc jsme si sedli i lidsky a protože jsem nemohla pravidělně chodit na hromadné lekce ,dohodly jsem se na individuálním cvičení. 

Trénink je skvělý, hodina u Kristíny uteče vždy velmi rychle a i když přijdu se špatnou náladou a nechutí, odcházím vždy plná energie. 

V současné době mám problémy se zády a je výborné, že se Kristína nezabývá pouze klasickými posilovacími cviky,ale začali jsme dělat i zdravotní cvičení a bolesti výrazně ustoupily. 

Kristíny tréninky mě moc baví a klidně bych chodila častěji. 

Kristíny tréninky rozhodně doporučuji každému, kdo chce začít dělat něco pro své zdraví. 

Gábina Č.

Kristinu jsem si vybrala z dostupných trenéru z mého okolí na doporučení známých. Nejprve proběhla uvítací část, kde jsme společně stanovily cíl a zjistily mojí fyzickou zdatnost, ukázaly si důležité techniky dýchání a techniky cviků. Na základě toho všeho mi Kristina sestavila tréninkový plán. Trénink byl sestavený skvěle, bavil mě, viděla jsem zlepšení své kondice a po měsíci cvičení si doma začali všímat výsledků a to i bez toho, abych se druhý den po tréninku nemohla ani hnout. Kristina mě celou dobu motivovala k dosažení mého cíle, podávala mi potřebné informace o stravě, sestavení tréninků a všem potřebném. Zároveň aniž by to byl můj cíl, se mi o mnoho zlepšilo držení těla a hlavně jsem si více začala držení svého těla uvědomovat a snažila se ho zlepšit. Určitě Kristinu jako osobní trenérku doporučuji, je to dobrá zkušenost a stojí to za to!

Veronika M. 

Kvůli zdravotnímu problému potřebuji cvičit. Cvičení bez trenéra vedlo spíše k zhoršení mého stavu, protože jsem si špatně vedenými cviky spíše ubližovala. Rozhodla jsem se, že potřebuji osobního trenéra, nejen kvůli zdravotnímu problému, ale ráda bych celkově zlepšila svoje „fyzično“, potřebuji zpevnit svoji postavu, trochu zhubnout, chci být stále i po 25 letech atraktivní pro svého mužíčka.

Kristínku znám minimálně 20 let a co dokázala během posledních let se svým tělem, je vizitka k tomu, že jsem o ní začala usilovat jako o osobní trenérku. Zjistila jsem si, že její tréninky jsou významně odlišné od běžných osobních tréninků které jsem znala.

Pracuje pro mě s důležitým SM systémem a velice mě zajímal způsob tréninku s „koulema“.

Na osobní trénink od ní, jsem si kvůli její vytíženosti musela pěkně počkat, trvalo ¾ roku, než na mě přišla řada a já věděla, že ať zavolá kdykoli, že do toho jdu, jestli bude +30°C nebo -20 °C.

Začínaly jsem pozvolna, aby se zátěž přizpůsobila mému zdravotnímu problému a netrvalo dlouho a já začala dělat – zvedat věci, které jsem si myslela, že nikdy nemohu unést. Přestaly mě bolet záda, začala se mi modelovat postava, mizela ceulitida… Tréninky mě strašně bavily, přijížděla jsem domů nadšená, že i můj líný mužíček začal říkat, já bych taky chtěl… tak jsme se prostřídali, Kristi teď motivuje Mirečka, který doma nemluví o ničem jiném a já už se jen těším, až se naučí vše co má, aby mohla naskočit k němu a jeli jsme double. 

Kamila C. 

Lucie H. (41 let)

Kristinu jsem si vybrala proto, protože si myslím, že v tom co dělá je zatraceně dobrá.

Tréninky jsou vždycky super, motivační, žádná nuda. 

Fyzička i celkové zdraví se mi výrazně zlepšilo a na trénink se vždycky těším, baví mě to mooooc.

Rozhodně můžu jen doporučit. 

bottom of page