SUBMENU

Otevírací doba

Pondělí   14:00 - 21:00
Úterý   14:00 - 21:00
Středa  9:00- 12:00  14:00 - 21:00
Čtvrtek   14:00 - 21:00
Pátek  9:00- 11:00  14:00 - 20:00
Sobota   zavřeno
Neděle   17:00 - 20:00

Spinning

Spinning ®

Nejoblíbenější indoor-cycling program. Jednoduché zdravé pohyby jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku, váhy či pohlaví.

Kvalifikovaní instruktoři, motivující hudba  -  vytvoříme Vám program na míru. Chcete hubnout, získávat kondici nebo si jen zábavně utužovat své zdraví? Naši instruktoři Vám rádi pomohou dosáhnout vytouženého cíle, ať už je jakýkoli.

Detail [›]
-

 

Nabízíme Vám trénink na nejvyšší třídě Spinning kol - Spinner® NXT
Ze stovek Spinning center po celé republice je pouze 40 míst, která jsou vybavena těmito špičkovými koly. Lze zapůjčit i měřičem tepové frekvence značky Polar. Vše o Spinning programu nawww.spinning.com

Co s sebou na lekci?

1. čisté boty s pevnou podrážkou (můžete mít i tretry s SPD, nebo LOOK nášlapným systémem)
2. sportovní oblečení (nejlépe cyklistické kraťasy, rukavičky, tričko a čelenku) 
3. malý ručník na otírání potu 
4. láhev s pitím / min. 0,7l

Nejmodernější Spinning kola NXT 

Detail [›]
-
  • Rám - hliníkové trubky kapkovitého tvaru dodávají osobitý vzhled a naprostou odolnost vůči korozi.
  • Sedlová trubka - díky kapkovitému tvaru a  abecednímu značení sedí sedlo naprosto přesně, jednoduše se nastavuje a jeho výška se snadno zapamatuje pro další lekci.
  • Horizontální sedlová trubka - mikro-nastavitelnost v předozadní pozici s jasným, snadno zapamatovatelným numerickým značením umožňuje maximální přizpůsobitelnost všem klientům.
  • Sedlo - anatomicky tvarované sedlo s pružným skeletem zajišťuje dokonalý komfort a pohodlí při každé jízdě.
  • Řídítka - s protiskluzovým povrchem a integrovaným držákem na dvě lahve jsou vysoce funkční a pohodlná.
  • Sloupek řídítek - kapkovitý tvar trubky zajišťuje extra velkou stabilitu. Díky intuitivnímu a snadno zapamatovatelnému číselnému značení už nikdy nezapomenete jejich výšku.
  • Pedály - oboustranné pedály, kompatibilní se systémem SPD, nabízejí pohodlí a stabilitu nejen pro začínající jezdce, ale i pro ty, co chtějí svůj trénink posunout o úroveň výš.
  • Středové složení - větší a silnější ložiska, větší a silnější kliky, větší a silnější osa. Dohromady slibují spolehlivý výkon na každé lekci.

 SPIN®, Spinner®, Spinning®, the Spinning logo® are registered trademarks that are owned or used under exclusive license by Mad Dogg Athletics, Inc.

Detail [›]
-
Eliptický trenažér Precor EFX 546i je součástí naší Spinning stáje a je ho tedy možno také využít v průběhu našich Spinning lekcí. Na všechny Spinning hodiny je nutná rezervace místa.